ScanNCut – CM300

Availability:

S’ka stok


Spread the love

Më e përshtatshme për fillestarët dhe zejtarët e mesëm. Me një skaner të integruar me 300 dpi dhe me saktësi të lartë, ScanNCut CM300 e bën jashtëzakonisht të lehtë realizimin e të gjitha ideve tuaja të krijimit. Thjesht bëni çdo imazh, foto ose skicë të vizatuar me dorë, skanoni atë dhe më pas prisni me saktësi format ose skicën që dëshironi, të gjitha në një makinë.

445.99

S’ka stok

Nuk ka kufi për atë që mund të krijoni me ndihmën e ScanNCut CM300.

Si gamë e parë në botë e makinerive prerëse shtëpiake dhe hobi që ofrojnë një skaner të integruar, makinat ScanNCut të Brother janë unike. Makineritë ScanNCut ju lejojnë të skanoni çdo imazh ose skicë dhe t’i bëni makinës të prerë me saktësi format ose konturet, pa pasur nevojë për fishekë projektimi ose një PC.

Si makina më e përballueshme në linjë, ScanNCut CM300 është ideale për ata që kërkojnë të shmangin telashet e prerjes së letrës dhe pëlhurave me dorë. Ndryshoni modelet tuaja në ekran dhe më pas vendoseni këtë makinë të zgjuar që të funksionojë duke krijuar çdo gjë, nga format bazë deri te dizajnet e ndërlikuara – me të vërtetë është kaq e lehtë!

Për ndihmë dhe këshilla për konfigurimin e makinës suaj qepëse, vizitoni support.brother.com dhe gjithashtu mund të hidhni një sy në faqen tonë të aksesorëve për t’u siguruar që keni gjithçka që ju nevojitet për të filluar.

Karakteristikat kryesore
Ekran LCD i ndritshëm me prekje me ngjyra të mëdha
Skaner i integruar
Skanoni dizajnin tuaj dhe ruajeni si një skedar prerje ose vizatimi
600 modele të integruara duke përfshirë 100 modele jorgani, 5 fonte
Skanoni dizajnin tuaj dhe ruajeni si një skedar prerje ose vizatimi
Vizatim opsional me stilolaps
Zona e prerjes me gjerësi 11,7″ (297 mm).

SKU: CM300 Kategori: Etiketa: , , , ,

SHOPPING CART

close