,

G&G Handheld Inkjet Printer Gray Cover

Availability:

S’ka stok


Spread the love

Zgjidhja juaj e printimit mobil dhe portativ për biznesin dhe industrinë.

Kurseni shumë kohë dhe para me zgjidhjen e printimit portativ G&G – në dispozicionin tuaj si : magazinë, në dyqanin tuaj, ku të dëshironi. Moderne dhe e fuqishme.
Printeri industrial me bojë dore G&G ju ndihmon në etiketimin e pothuajse çdo objektet dhe sipërfaqet.

Mund të printoni pothuajse në çdo sipërfaqe me bojën e duhur kudo që dëshironi:
Letër, karton, dru, plastikë etj.

410.00

S’ka stok

Karakteristikat:

Priton:

grafika,
logot,
datat,
koha,
Kodi QR,
barkoi,
numrat e njëpasnjëshëm etj.

Madhësitë e shkronjave Aa deri në 12,7 mm.

Printim deri në 60 metra në minutë shpejtësia (300 dpi)

Ekran i prekshëm me ngjyra 4.3 inç

Mbështet 11 gjuhë.

Printeri me bojë dore G&G peshon vetëm 450 g, një printer plotësisht i lëvizshëm dhe i lehtë i pajisur me bateri litium 2600 mAh. Një karikim funksionon për 10 orë.

https://inkstation-kos.com/wp-content/uploads/2021/05/GG-Handheld-Inkjet-Printer-Brochure.pdf

SHOPPING CART

close