BROTHER – ScanNcut-SDX1200

Availability:

S’ka stok


Spread the love

Lëreni përgjithmonë prerjen e mundimshme me dorë me ScanNCut DX SDX1200. Thjesht përdorni skanerin e integruar 600 dpi për të skanuar në çdo imazh, foto ose skicë të vizatuar me dorë dhe kjo makinë e projektuar me profesionalizëm do të prerë automatikisht format ose skicën e saktë që dëshironi.

629.99

S’ka stok

Skanojeni, prejeni dhe krijoni brenda pak minutash me SDX1200, makinën tonë përfundimtare elektronike prerëse artizanale.

Si gama e parë në botë e makinerive prerëse për shtëpi dhe për hobi që ofrojnë një skaner të integruar, vetëm makinat Brother’s ScanNCut ju lejojnë të skanoni çdo imazh ose skicë dhe më pas të prisni me saktësi format ose skicat, pa pasur nevojë për fishekë të projektuar ose një PC.

SDX1200 – i cili është një nga modelet më të sofistikuara në linjë – krenohet së pari me një industri tjetër: një teh plotësisht automatik që e bën edhe më të lehtë sjelljen e modeleve tuaja në letër ose pëlhurë.

Për ndihmë dhe këshilla për konfigurimin e makinës suaj qepëse, vizitoni support.brother.com dhe gjithashtu mund të hidhni një sy në faqen tonë të aksesorëve për t’u siguruar që keni gjithçka që ju nevojitet për të filluar.

Karakteristikat kryesore
Ekran LCD tepër i madh 5″ me prekje
Skaner i integruar (skanon deri në 24″)
Plotësisht i pavarur – nuk nevojitet PC
Mbi 1300 dizajne të integruara dhe 17 fonte
Deri në 3 mm thellësi prerjeje me teh PLOTËSISHT automatik
Pëlhurë e hollë Teh PLOTËSISHT automatik
Zona e prerjes me gjerësi 11,7″ (297 mm).
Lexon shumicën e të dhënave të qëndisjes PES/PHC/PHX
Lidhje LAN me valë

SKU: SDX1200 Kategori: Etiketa: ,

SHOPPING CART

close