,

Brother MFC-L6950DW Printer Laserik mono


Spread the love

Printer mono lazer me Wireless Brother MFC-L6950DW
Printer mono lazer i gjithë-në-një
Performuesi i gjithë grupit të punës është këtu

1,310.00

Veçoritë
I krijuar për të funksionuar më gjatë, ky printer mono me Wifi të gjitha-në-një i Brother MFC-L6950DW është projektuar duke pasur parasysh grupet e punës me fuqi të lartë. Furnizuesi automatik i dokumenteve me 80 faqe mundëson skanim të shpejtë, kopjim së bashku me printimin e dyanshëm me shpejtësi të lartë. Ndërfaqja e përmirësuar e përdoruesit ndihmon për ta bërë funksionimin më intuitiv. I pajisur me një toner me 20,000 faqe, ky është printeri ideal për grupe të mëdha të punës.

Informacioni i produktit:

 • Printer mono lazer me wifi të gjitha-në-një për bizneset
 • Printoni, skanoni dhe kopjoni
 • Shpejtësia e printimit: deri në 50 faqe në minutë
 • Shpejtësia e skanimit: deri në 100 imazhe në minutë
 • Lidhshmëria: USB, WIFI
 • Futja e kombinuar e letrës prej 570 fletësh
 • Printim automatik me dy anë
 • Toner ultra të lartë 20,000 faqesh
 • Ekran LCD intuitiv 12,3 cm me prekje
 • Lexuesi i integruar i kartave NFC u jep përdoruesve siguri më të mirë të dokumenteve
 • Shpejtësia e printimit deri në 50 ppm
 • Ekran LCD me prekje me ngjyra 12.3 cm
 • Gati për rrjet (me kabllo dhe pa tel), USB 2.0 me shpejtësi të lartë
 • iPrint & Scan, Wi-Fi Direct, Airprint, NFC, Mopria™ Print Service
 • Sirtar letre 520 fletësh, sirtari automatik universal me 50 fletë, ADF 80 fletë
 • Skanoni në file, email imazhi, OCR, USB stick, FTP / SFTP, serverin e postës elektronike, dosjen e rrjetit dhe pikën e ndarjes së microsoft.
 • Pesha: 23.9 kg
SKU: MFC-L6950DW Kategori: , Etiketa: , , , ,

SHOPPING CART

close