BROTHER – ScanNcut -SDX2200

Availability:

S’ka stok


Spread the love

Tani mund të rikrijoni magjinë e Disney në shtëpinë tuaj! Pavarësisht nëse bëhet fjalë për personalizimin e veshjeve të familjes suaj, krijimin e dekorit të bukur të shtëpisë ose bërjen e dhuratave magjike, SDX2200D është e vetmja makinë prerëse për shtëpinë dhe hobi që ju nevojitet.

595.99

S’ka stok

Skanojeni, prejeni dhe krijoni brenda pak minutash me SDX2200D, makinën tonë elektronike prerëse artizanale më të magjepsur.

Me 132 dizajne të reja dhe unike të Disney, plus 1,303 modele të integruara, duke përfshirë 140 modele jorgani dhe 17 shkronja germash, SDX2200D është i fortë, i qetë dhe i mbushur plot me karakteristika të jashtëzakonshme. Është shoqëruesi juaj i preferuar për krijimtarinë.

I pavarur, ScanNCut është e vetmja makinë prerëse në shtëpi dhe hobi që nuk kërkon pajisje ose softuer shtesë. Skaneri i integruar 600 dpi ju lejon të skanoni çdo imazh ose skicë dhe më pas të shkurtoni me saktësi format ose skicat, pa pasur nevojë për fishekë dizajni ose një PC. Krijoni dizajne të pafundme me prerje dhe vizatime dhe ruajeni në kujtesën e makinës suaj.

Me rregullimin automatik të tehut, kushdo me çdo aftësi mund të krijojë shpejt me materiale deri në 3 mm të trasha. E përkryer për ata që janë në fillim të rrugëtimit të tyre të krijimtarisë dhe për ata që kanë krijuar prej vitesh.

Me SDX2200 është edhe më e lehtë të shtosh atë shkëlqim të veçantë, pasi vjen me një komplet provë falas me diamant të rremë. Ju gjithashtu mund të çlironi artistin tuaj të brendshëm me mbajtësin universal të stilolapsit të përfshirë, i cili mban stilolapsa me diametër ndërmjet 9,6 dhe 11,4 mm.

Pavarësisht nëse jeni një krijues letre që kërkon t’i bëjë kartat tuaja të ndritshme, një fashioniste që kërkon pamjen tuaj perfekte, apo edhe nëse dizajni i brendshëm është më tepër gjëja juaj, gama jonë e kompleteve opsionale të aksesorëve do t’i çojë projektet tuaja krijuese në nivelin tjetër.

Për ndihmë dhe këshilla mbi konfigurimin e makinës suaj qepëse, vizitoni support.brother.com dhe mund të hidhni një sy edhe në faqen tonë të aksesorëve për kompletet tona të diamanteve, fletëve dhe stampimeve, kaligrafisë, ngjitësve dhe shablloneve, plus shumë të tjera.

Karakteristikat kryesore

Skaner i integruar
Skanoni pothuajse çdo gjë – një vizatim, prerje reviste, foto të dashura dhe më shumë. Krijoni modele të prera dhe vizatoni pafund dhe ruajeni në kujtesën e makinës.

600dpi Skanoni në USB
Skanoni dhe ruani jpegs të imazhit tuaj direkt në një USB flash drive duke përdorur portën e integruar.

Skano-për-prerje të të dhënave
Skanoni, modifikoni dhe krijoni modelet tuaja. Ruani dhe përdorni për të prerë, vizatuar, stampuar, petë ose shpuar letre*.
*Nevojitet një blerje shtesë për funksionet premium

Prerje deri në 3 mm trashësi
Pritini materialet si shkuma dhe ndiheni pa mundim me tehun automatik.

Teknologjia e sensorit të tehut
Tehu automatik zbulon trashësinë e materialit, duke hequr çdo supozim. Prerje perfekte çdo herë.

Prerje direkte
Hiqni telashet e modeleve të prerjes me dorë nga letrat dhe pëlhurat. Thjesht skanoni, nënvizoni dhe prerë!
Zona e prerjes 297 mm.

Teh automatik me pëlhurë të hollë
Projektuar posaçërisht për të prerë me kujdes pëlhurën e përdorur për mbushje me tegela dhe aplikim.

140 dizajne të integruara me jorgan dhe aplikacione
Thirrja e të gjithë jorganëve! Pritini copa perfekte me jorgan dhe lara-lara me prekjen e një butoni.

Udhëzimet për veshjen dhe qepjen
Shtoni një shtesë tegel në rritje çerek inç për copëtim të lehtë të modelit.

Skanimi i sfondit
Skanoni dhe vendosni dizajnin tuaj saktësisht në çdo pjesë të mbetur të kartës dhe pëlhurës. Ju kursen shkurtime të gabuara, kohë dhe para.

I pavarur
Krijoni dhe modifikoni modelet tuaja. Ekrani shumë i madh me prekje 5” e bën më të lehtë se kurrë modifikimin, zmadhimin dhe personalizimin pa kërkuar një kompjuter ose pajisje celulare.

1,435 modele të integruara, duke përfshirë 132 modele Disney dhe 17 fonte
SDX2200D ka diçka për çdo projekt apo rast. Vjen me forma bazë, dizajne të ndërlikuara, kufij, modele jorganësh dhe aplikacionesh, shkronja dhe më shumë.

Lidhje me valë
Lidhja me valë ju lejon të dërgoni dizajne direkt nga llogaria juaj falas e CanvasWorkspace.
Nuk ka nevojë për kabllo ose USB flash drive.

Lexueshmëria e të dhënave SVG
Mund të lexojë skedarë SVG drejtpërdrejt – nuk ka nevojë të konvertohet së pari. Më shumë kohë përpunim, më pak kohë për konvertim.

Lexueshmëria e skedarit PES/PHC/PHX
Konvertoni të dhënat e qëndisjes PES/PHC/PHX në skedarë prerjeje ose vizatimi direkt në SDX2200D.
Përdorni si të dhëna për vizatim, reliev dhe fletë metalike.

Vizatim me stilolaps
Konvertoni të dhënat e prerjes në modele vizatimi në një çast. Përdorni dizajnet e integruara ose imazhet tuaja të skanuara, zgjidhni nga një përzgjedhje e modeleve të mbushjes dhe shikoni në ScanNCut që vizaton saktësisht dizajnin tuaj.

SKU: SDX2200 Kategori: Etiketa: ,

SHOPPING CART

close