,

Brother PT-H108G

Availability:

S’ka stok


Spread the love

Makinë etiketimi në dorë e lehtë për t’u përdorur për shtëpi dhe zyrë.

54.99

S’ka stok

PT-H108G është makineria ideale e etiketimit të nivelit fillestar për përdorim në zyrë ose në shtëpi. I vogël dhe kompakt, përshtatet në mënyrë të përkryer në pëllëmbën e dorës, duke ju lejuar identifikimin e shpejtë dhe të lehtë të skedarëve, sendeve personale, kutive të ruajtjes, disqeve USB dhe shumë artikujve të tjerë.

Me një zgjedhje prej 9 stilesh fonti, mbi 170 simbole dhe 8 korniza dekorative, thjesht zgjidhni cilësimet tuaja të preferuara, shkruani dhe më pas printoni etiketën tuaj të personalizuar.

Prerësi i integruar jep një prerje të pastër profesionale çdo herë dhe siguron që etiketat tuaja të priten në gjatësinë e kërkuar.

P-touch H108G përdor bateri standarde alkaline AAA për t’ju ofruar transportueshmëri maksimale.

Vjen me një kasetë 12 mm të zezë në shirit të bardhë dhe bateri, në mënyrë që të mund të vini në punë në sekonda.

  • Specifikat :

Lloji i makinës Handheld
Gjerësia maksimale e shiritit 12
Lloji i përdorimit Home
Bateri alkaline 6 x AAA (LR03)
Lloji prerës i plotë
Ekran LCD
Madhësia e ekranit 12 karaktere x 1 rresht
Lloji i tastierës ABC
Gjuhë anglisht, gjermanisht, frëngjisht, spanjisht, portugalisht, italisht, holandisht, danez, norvegjisht, suedisht, finlandisht, hungarisht, çekisht, polonisht, rumune, sllovenisht, sllovakisht, kroatisht, turqisht, portugalisht braziliane
Vendndodhjet e memories 9
Teknologji Transferimi termik
Furnizime të Përgjithshme
Gjerësia 3,5 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm
Lloji TZe Tape
Dimensionet dhe peshat
Përmasat 110 mm (W) x 207 mm (H) x 59 mm (D)
Pesha 0.39 kg
Në kutinë
Bateri alkaline 6 x AAA (LR03)
Kaseta shiriti 12 mm e zezë në të bardhë Shirit TZe (4 m)
Udhëzues përdorimi Po
Karta e garancisë Po
Dizajni i etiketës
Fontet 1
Kornizat 8
Simbolet 177
Përafrimi i tekstit në qendër, majtas
Nënvizoni Po
Printim vertikal Po
Paraqitjet e etiketave të paracaktuara
Funksioni i shënjimit të kabllove Po
Modelet e modalitetit të dekorimit 12
Garancion 3 vite

SKU: PT-H108G Kategori: , Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close