Ricoh MP C305

Availability:

S’ka stok


Spread the love

Ricoh MP C305 A4 Printer Color Laserik Multifunksional.

MP C305 ofron të gjitha funksionet e printimit, skanimit dhe kopjimit me ngjyra që ju nevojiten nga komoditeti i desktopit tuaj.

260.00

S’ka stok

Ricoh Aficio MP C305 përfshin një ekran të pjerrët me prekje 4,3″ me ngjyra që i lejon përdoruesit të personalizojnë preferencat, flukset unike të punës për të ndihmuar në maksimizimin e produktivitetit. Për lëvizshmëri e avancuar e dokumentit, përdoruesit mund të printojnë ose skanojnë në një blic USB disk ose një kartë SD pa kompjuter.

Fuqia e produktivitetit
Kjo pajisje e gjithanshme ju lejon të kryeni më shumë detyra shpejt dhe me besueshmëri me dokumente bardh e zi ose me ngjyra të plota me shpejtësi deri në 31 faqe për minutë me kohë të përmirësuar të kopjimit të parë në 6,9 sekonda (e zezë) dhe 10,8 sekonda(ngjyrë). Dizajni elegant dhe kompakt përshtatet edhe me hapësirat më të ngushta të zyrave për lehtësi optimale. Kapaciteti standard i letrës prej 350 fletësh mund të jetë u zgjerua në 1350 fletë për të mbështetur ekzekutime më të gjata e të pandërprera. Me një RAM standard 1 GB dhe një hard disk opsional 128 GB (HDD), pajisja vjen e pajisur me fuqi të jashtëzakonshme për të maksimizuar performancën dhe aftësitë e ruajtjes edhe në mjedise me përdorim të përbashkët.

Përmirësoni koston tuaj totale të pronësisë
Me teknologjitë e tij inovative të shkrirjes direkte dhe menaxhimit të energjisë, MP C305 mund të kursejë më shumë energji elektrike duke shkurtuar kohën që duhet për t’u rikuperuar nga modaliteti i tij i gjumit “1W” në vetëm 10 sekonda. Efikasiteti i saj kryesor i energjisë bazohet vetëm në Konsumin e tij tipik të Energjisë Elektrike jashtëzakonisht të ulët (TEC). 1.2 kWh/javë. Kur kombinoni kohën e shkurtër të rikuperimit nga modaliteti i gjumit. Printim dupleks me shpejtësi të lartë me një kohë të përmirësuar të kopjimit të parë, rezultati është një sistem produktiv që ofron disponueshmëri më të shpejtë dhe kursim energjie.

Kategori:

SHOPPING CART

close