-16%
,

Printer Brother MFC-L2712DN


Spread the love

Printer Brother MFC-L2712DN mono laser 4-në-1 kompakt.
Për shtëpitë e ngarkuara dhe zyrat e vogla që kanë nevojë për printim, kopjim, skanim dhe faks.

210.00 249.99

MFC-L2712DN që kursen hapësirë ​​ofron shpejtësi të lartë printimi pa zhurmë. Pajisja kompakte është e qetë kështu që nuk do të ndërhyjë në funksionimin tuaj. Printoni, kopjoni, skanoni ose dërgoni me faks disa faqe në të njëjtën kohë me Ushqyesin Automatik të Dokumenteve (ADF), pa hyrje manuale, gjë që kursen kohë. Me një letër të madhe 250 fletësh tabaka, nuk duhet të shtoni letër gjatë gjithë kohës.
Karakteristikat kryesore

  • Shpejtësia e printimit deri në 30 ppm, deri në 50 dB
  • Printim automatik në të dy anët
  • Tabaka e madhe me 250 fletë; ushqyes automatik i dokumenteve (ADF) për 50 fletë
  • Toner deri në 3000 faqe * (* Kapaciteti i tonerit sipas ISO / IEC 19752)
  • 3 vjet garanci regjistrimi online

MFC-L2710DW and MFC-L2710DN 4-in-1 Multipurpose Devices

Performancë për Zyret e së Ardhmes

Një pajisje me shumë qëllime që konfigurohet dhe gati për t’u përdorur në pak minuta. MFC-L2712DN ofron shpejtësi të lartë printimi deri në 30 ppm dhe printim automatik në dy anë, duke ju lejuar të kopjoni dhe dërgoni dokumente me shumë faqe në mënyrë elektronike.

MFC-L2710DW and MFC-L2710DN Black and White 4-in-1 Laser Multifunctionals

 

Kosto shumë efektive

Rrjeti MFC-L2712DN vjen me një sërë veçorish me kosto efektive, të tilla si dyfishimi dhe skanimi automatik dhe tonerët e mëdhenj, për të ulur koston e çdo pune printimi.

A woman with long hair talks on the phone

Asnjë zhurmë

Të jesh i heshtur nuk do të thotë të ngadaltë. Të gjitha modelet e grupit printojnë me më pak se 50 dB me shpejtësi të plotë, në mënyrë që të mos ndërhyjnë në punën tuaj, duke i bërë ato ideale për tryezën tuaj.

 

Projektuar për përdorim afatgjatë

Seria Brother e printerëve lazer bardh e zi dhe multifunksionalëve janë krijuar duke pasur parasysh punën tuaj. Modelet janë të ashpra dhe të bëra me material të qëndrueshëm për të qëndruar sa më gjatë.

SKU: MFCL2712DNYJ1 Kategori: , Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close