,

Brother – MFC-J3540DW

Availability:

S’ka stok


Spread the love

Specifikimet themelore
FUNKSIONE
Printo, Skano, Kopjo, Faks

LLOJI PRINTER
Printer me bojë

DIMENSIONET E PRODUKTIT (GJERËSIA X THELLËSIA X LARTËSIA)
576 mm x 477 mm x 305 mm

SHPEJTËSIA E PRINTIMIT
Deri në 28.0 (mono) / 28.0 (Ngjyra) inpm
FPOT: 4,4 (Mono) / 4,6 (Ngjyra) sekonda

LLOJI I LETËS
Letër e thjeshtë, Letër me bojë (letër e veshur), Letër me shkëlqim, Letër e ricikluar

MADHËSIA E LETËS
A4, Letter, Executive, B5, A3, Ledger, B4,Legal, Mexican Legal, India Legal, Folio, A5, B6, A6, C5 Zarf, Com-10, DL Zarf, Monarch, Foto(10x15cm/4×6″), Foto-L(9x13cm/3,5×5″), Foto-2L(13x18cm/5×7″), Kartë Indeks(13x20cm/5×8″)
(Letra me madhësi B5, B4 dhe B6 mbështetet vetëm në disa vende.)

KAPACITETI MAKSIMAL I LETËS
Deri në 250 fletë letre të zakonshme 80 gsm

390.00

S’ka stok

Printeri për kreativitet më të madh
Printim i shpejtë
Me një Kohë mbresëlënëse të Printimit të Parë (FPOT) prej 4,4 sekonda^^, 28 ipm^ për të zezën dhe 28 inpm^ për ngjyra, ju shpenzoni më pak kohë duke pritur për printime dhe më shumë kohë duke krijuar idetë tuaja.

^ Bazuar në ISO/IEC 24734
^^ Bazuar në ISO/ICE 17629

Vëllim i lartë, me kosto efektive
Përjetoni formatet e printimit të gjithanshëm me vëllime me një rendiment tepër efikas me kosto. Me fishekët InkBenefit me rendiment të lartë të Brother, merrni rendiment deri në 3000** faqe për ngjyrën e zezë dhe 1500** faqe për ngjyra. Kostoja nuk ka qenë kurrë më efikase.

** Rendimenti i përafërt i fishekut deklarohet në përputhje me ISO/IEC 24711

Printime të gjalla profesionale
Idetë e shkëlqyera materializohen me printime cilësore. Boja e re me bazë pigmenti që thahet shpejt ofron cilësi printimi superiore me densitet të lartë të zi dhe ngjyra të vërteta, duke siguruar që çdo kopje të mbetet e pastër, e mprehtë dhe e gjallë.

SKU: MFC-J3540DW Kategori: ,

SHOPPING CART

close