Brother HL-3210CW

Availability:

1 stok


Spread the love

Ideal për shtëpinë ose zyrën e shtëpisë, ky printer kompakt me valë HL-L3210CW nga Brother mund të plotësojë shumë nga nevojat tuaja për printim me ngjyra ose bardh e zi.

289.99

1 stok

Duke përdorur katër fishekë toneri, printeri nxjerr dokumente me një rezolucion maksimal prej 2400 x 600 dpi. Shpejtësitë e shpejta të printimit prej 19 f. Lidhja USB dhe Wi-Fi lejojnë që printeri të përshtatet me konfigurime të shumta zyre. Printimi celular është i mundur me përputhshmërinë Apple AirPrint, Brother iPrint&Scan, Mopria dhe Wi-Fi Direct.

Printoni shpejt me 19 ppm në të zezë dhe të bardhë dhe me ngjyra.

Karakteristikat kryesore:
Rezolucioni i printimit: 2400 x 600 dpi
Madhësia maksimale e printimit: 8,3 x 11,8″
Madhësia minimale e printimit: 4,1 x 5,8″
Shpejtësia e printimit: 19 ppm
Koha e printimit të parë: <15,5 sekonda Aftësia e printimit në celular Ekran LCD me një linjë Kapaciteti i hyrjes: 250 fletë Cikli mujor i detyrës: 30,000 faqe Lidhje USB dhe Wi-Fi

Kategori:

SHOPPING CART

close