,

Brother – HL-1222WE

Availability:

S’ka stok


Spread the love

Po përpiqeni të gjeni një printer të përballueshëm, kompakt dhe të shpejtë tek i cili mund të mbështeteni? Atëherë printeri Brother HL-1222WE është pikërisht ajo që dëshironi! Është një printer i thjeshtë laserik që siguron printim të shpejtë deri në 20 faqe në minutë me 32 MB memorie.

114.99

S’ka stok

Rezolucioni maksimal i printimit është 2400×600 dpi, duke dhënë rezultate me cilësi të lartë. Makina ka një tabaka hyrëse letre që mban deri në 150 fletë dhe një tabaka dalëse me një kapacitet maksimal prej 50 fletësh. Përveç të gjitha këtyre veçorive, mund ta printoni faqen e parë në më pak se 10 sekonda në modalitetin gati.

 • Karakteristikat kryesore të printerit :
  Printim me cilësi të lartë me rezolucion deri në 2400×600 dpi
  Merrni faqen e parë të printuar brenda 10 sekondave nga printimi
  Shpejtësia e printimit arrin deri në 20 faqe standarde në minutë
  Dizajn i vogël dhe kompakt për shtëpi ose zyrë të vogël
  Printim i rehatshëm nga shumë kompjuterë
  Lidhje e ndryshueshme – USB 2.0 klasik ose WiFi me valë.

I projektuar posaçërisht për të gjetur një vend në çdo tavolinë. Për t’u lidhur me printerin, mund të zgjidhni nga porta e zakonshme USB 2.0 Hi-Speed ​​ose një lidhje me valë nëpërmjet WiFi për t’ju kursyer kohë dhe para duke eliminuar nevojën për një kabllo të gjatë. Në zyrat më të vogla, do të jeni gjithashtu në gjendje të printoni me lehtësi nga shumë kompjuterë. Printeri është në një dizajn të vogël që nuk do të zërë shumë hapësirë ​​në tryezën tuaj.

 • Specifikat :
  Ngjyra e printimit Bardh e zi
  Teknologjia e printimit Laser
  Perdorimi Per shtepi, Per zyre
  Lidhja USB, Wi-Fi
  Madhësitë standarde të letrës A4.
SKU: HL-1222WE Kategori: ,

SHOPPING CART

close