-11%

Brother FS100WT Makine per qepje

Availability:

I passhëm përmes paraporositjeje


Spread the love

I mbushur me karakteristika mbresëlënëse, Brother FS-100WT është një makinë qepëse e lehtë dhe portative me botën në majë të gishtave. Falë kontrollit efikas të shpejtësisë së rrëshqitjes, makina mund të funksionojë pa një kontroll këmbësh. Përveç kësaj, ju mund të zgjidhni nga një grup mbresëlënës i 70 opsioneve të thurjes. Gjithashtu ju jep një panel kontrolli LCD me ndriçim të pasmë.

Shkronja për monogramim, 8 zgjedhje të modeleve të vrimave të butonave me 1 hap dhe një kuti mbrojtëse të fort

460.99 519.99

I passhëm përmes paraporositjeje

Karakteristikat :

Model i kompjuterizuar.
100 qepje të integruara.
Me motor 40 vat.
3 pozicione gjilpëre.
Vidhosës automatik i gjilpërës.
Dredha -dredha automatike e bobinës.
Vrimë butoni me 1 hap.
Lloji i Bobbin: zbritje.
Futja e zinxhirit.
Aftësia e gjilpërës binjake.
Shtyjeni levën mbrapsht.
Ekran LCD.
Treguesi i modelit të thurjes.
Kontrolli i gjatësisë së thurjes.
Kontrolli i gjerësisë së thurjes.

Aksesorët e përfshirë:

Tabela e gjerë; këmbë zigzag; këmbë e thurur me re; monogramimi i këmbës; këmbë e qepur e verbër; këmba e vrimës së butonit; këmbë zinxhir; buton qepje këmbë; qepës qepës; gjilpërë binjake; kunja shtesë e bobinës; furçë pastrimi; grup gjilpërash; bobina rezervë; disk vidhosës; kontroll i këmbëve; qëndisje me lëvizje të lirë/këmbë qepëse; mbulesë pluhuri; udhëzues udhëzues dhe DVD udhëzues.
Përfshin DVD mësimore.
Pesha 7.7 kg.
Madhësia H40.4, W49.5, D32.3cm.

 

SHOPPING CART

close